123 Flexwonen


Boxtel, Pastoor van Besouwplein

Pastoor van Besouwplein 1, 5283 BL Boxtel

 (foto: voorbeeld van flexwoningen type Barli DUO)

Na een vertraging van bijna drie jaar kan Woningstichting JOOST waarschijnlijk doorgaan met de bouw van twaalf flexwoningen. Het wachten is nog op de omgevingsvergunning, maar gemeente Boxtel wil er alles aan doen om de woningnood onder vooral jongeren te verkleinen.
De woningen van fabrikant Barli (type Base DUO, 50 m2) hebben een huiskamer met keuken, op de eerste verdieping twee slaapkamers en een badkamer. Alle woningen krijgen zonnepanelen, een warmtepomp, een eigen tuin en een eigen parkeerplaats. Op het terrein komt een gezamenlijke berging voor fietsen.
De woningen zijn geschikt voor maximaal twee volwassenen en een kind. Een deel wordt toegewezen via inschrijfduur, een deel via loting en een deel aan urgent woningzoekenden.
Als alles volgens plan verloopt worden de woningen eind 2026 opgeleverd. Eerder lukt niet: Enexis kan de huizen pas in het najaar van 2026 op het stroomnet aansluiten. De woningen blijven vijftien jaar staan, daarna worden ze naar een andere plek in de gemeente verplaatst.

Aantal woningen
12
Aard gebouw
modulair/verplaatsbaar
Eigenaar/verhuurder
Woningstichting JOOST
Soort eigenaar
woningcorporatie
Doelgroep
(overige) starters/spoedzoekers, gescheiden mensen, jongeren
Gemengde bewoning
ja
Woonvorm
wonen
Contractvorm gebruiker
tijdelijk huurcontract
Huurprijs
€ 630 per maand. Prijspeil 2022
Bijzonderheden

Meer info Informatie over aanmelden

JOOST zal de woningen aanbieden via Thuispoort.nl

Neem contact op met verhuurder

Bevat deze projectbeschrijving onjuiste informatie? Meld ons dat s.v.p. via info@flexwonen.nl.